Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

google-play-downloadapp-store-download

 DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

  

eú

„Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka: Európa investuje do vidieckych oblastí.”

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 198
TÝŽDEŇ: 1405
CELKOM: 759519

Triedenie odpadu

RECobal

Navigácia

Obsah

Leták separovaný zber

Typ: ostatné
Vzhľadom na pretrvávajúci problém s divokými skládkami za kostolom alebo areál bývalého družstva, prípadne časť Výhon alebo Horný Háj upozorňujeme, že ak príde k nelegálnemu vývozu komunálneho odpadu do ktorejkoľvek lokality bude takýto incident riešený pokutou. Na konáre a haluzovinu máme zberný dvor oproti bývalého družstva. Veľkoobjemový odpad, drevný odpad, sklo, železo a stavebný odpad alebo elektro-odpad je možné odovzdať na Obecnom úrade. Komunálny odpad je povinný každý občan likvidovať vo svojom smetnom koši, určite nepatrí do kontajnera na cintoríne alebo na divokú skládku. V prípade väčšieho množstva komunálneho odpadu z domácnosti je možné za poplatok takýto odpad odovzdať na Obecnom úrade. Vrelo odporúčame triediť v našich domácnostiach všetko, čo sa dá a bioodpad z kuchyne kompostovať v našich záhradách. Pomôžeme tým nielen svojej záhrade, ale aj svojej peňaženke. Vážme si naše životné prostredie a neznečisťujme ho, lebo len na nás závisí či raz posunieme našim deťom prostredie v ktorom bude radosť žiť, alebo prostredie plné odpadkov a nebezpečných látok.
Postup ako správne triediť nájdete aj na našej obecnej webovej stránke. V najbližších dňoch budeme roznášať do našich domácností prehľadný manuál, ktorý pomôže s tým ako správne triediť takýto odpad.


Príloha

Vytvorené: 6. 5. 2020
Posledná aktualizácia: 6. 5. 2020 10:28
Autor: Správce Webu