Športovo-zábavné podujatie

1. FC Černík1. FC Černík Vás srdečne pozýva na 1. tohtoročné podujatie pre všetky vekové kategórie.

Dňa 4.7.2020 sa na miestnom ihrisku uskutoční športovo-zábavné podujatie, ktoré začne o 8:00 hodine oficiálnym odštartovaním 2. ročníka mini futbalového turnaja o pohár starostu obce Černík.
Po minuloročnom veľmi úspešnom ročníku, bol tento rok o turnaj enormný záujem.
Príďte preto povzbudiť zúčastnené tímy a vychutnať si príjemnú víkendovú sobotu pri športe, hudbe a dobrom pive.
Počas turnaja sa začne predávať aj tombola, z ktorej výťažok bude opäť venovaný miestnej materskej škole.

Pre deti bude pripravený skákací hrad a približne o 16:00 hodine začne detská súťaž v kopaní jedenástok.

Vyhlásenie výsledkov a vyhodnotenie turnaja sa očakáva približne o 18:30 hodine a o 19:00 hodine sa bude žrebovať tombola.

Vyvrcholením dňa bude živá hudba v podaní populárnej kapely AT BAND.
Zábava začne o 18:00 hodine a bude pokračovať až do rána.
Všetkých občanov, ktorí obľubujú tanec a dobrú česko-slovenskú hudbu radi privítame na tanečnom parkete.

Vstupné na zábavu je 5,00 €.
Na akciu počas dňa je vstup v o ľ n ý .

Dátum konania: 4. 7. 2020 začiatok od 08:00

Miesto konania: futbalové ihrisko, Černík

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času

Organizátor: 1. FC Černík